تهیه و تامین دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی

پس از راه‌اندازی یک مرکز تصویربرداری پزشکی، برای آغاز به کار این مرکز، موضوع تامین و نگهداری یا تعمیر تجهیزات تصویربرداری پزشکی، اهمیت پیدا می‌کند. مراکز تصویربرداری پزشکی مانند مراکز رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، سی تی اسکن، آنژیوگرافی، رادیوگرافی دندان و سایر موارد مشابه، برای تجهیز دستگاه‌ها و لوازم خود، نیاز به تامین کننده‌ای مطمئن و قابل اعتماد دارند.

از آنجایی که با وجود شرایط کنونی کشورمان، تامین و خرید تجهیزات تصویربرداری درمانی و پزشکی و وارد کردن آن‌ها از سایر کشورها، دشواری‌ها، پیچیدگی‌ها و شرایط خاص خود را دارد، بنابراین لازم است، که پزشکان و مدیران مراکز تصویربرداری به شرکتی مطمئن، معتبر و با سابقه در زمینه تامین تجهیزات و دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی مراجعه کنند و با دریافت مشاوره از آن‌ها، در راستای تامین تجهیزات خود با این شرکت قرارداد ببندند. 

به این ترتیب، نه تنها از هدر رفتن زمان خود جلوگیری کرده‌اند، بلکه در هزینه‌های خود نیز به مقدار زیادی صرفه‌جویی و در عین حال، بهترین تجهیزات را برای مرکز خود فرآهم می‌کنند.

خرید دستگاه ها و تجهیزات تصویربرداری پزشکی

دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی

شرکت طب سازه گستر، با استفاده از توانایی و تجربه مهندسین و متخصصین حرفه‌ای در زمینه خرید و تامین تجهیزات تصویربرداری پزشکی و درمانی، همواره همراه مدیران و پزشکان مراکز تصویربرداری بوده است و در مسیر پرچالش خرید این دستگاه‌ها و تجهیز مراکز، آن‌ها را همراهی کرده است.

پرینتر تصویرهای پزشکی

طب سازه گستر آماده ارائه خدمات برای تامین و خرید انواع دستگاه‌های CR و پرینتر مدیکال با برندهای مختلف می‌باشد. همچنین به دلیل مشکلات مربوط به واردات تجهیزات تصویربرداری پزشکی، طب سازه گستر، قابلیت خرید دستگاه‌های کارکرده را به منظور تجهیز مراکز مختلف برای مشتریان گرامی فرآهم کرده است.

دستگاه‌ها CR

اکنون، اگر قصد خرید تجهیزات و دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی و یا تکمیل دستگاه‌های مرکز تصویربرداری خود را دارید، برای خرید دستگاه‌ها و تجهیزاتی مانند رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، سی تی اسکن، رادیوگرافی‌های دندان و دانسیتومتری می‌توانید با کارشناسان و متخصصان شرکت طب سازه گستر تماس بگیرید و از مشاوره‌های تخصصی آن‌ها در این زمینه، بهره‌مند شوید.

اطلاعات بیشتر درباره گرافی‌های دیجیتال دندان
اطلاعات بیشتر درباره دستگاه ماموگرافی دیجیتال و سه بعدی
اطلاعات بیشتر درباره دستگاه سونوگرافی و کاربردهای آن